Jak grać?
Jeżeli uwielbiasz gry w których musisz zestrzeliwać kulki tego samego koloru walcząc z upływającym czasem, to gra Jungle Bubble będzie dla Ciebie doskonałym rozwiązaniem. Bez względu na to czy jesteś młodszym lub dojrzałym graczem, ta gra z pewnością zapewni Ci mnóstwo rozrywki na wiele godzin. Przyjemna dla oka grafika a przede wszystkim duża grywalność to niezaprzeczalne atuty tej gry.

Jungle Bubble to typowa gra dla swojego gatunku, więc obowiązują w niej zasady doskonale znane wszystkim graczom. W grze sterujemy kwiatkiem za pomocą myszki, z którego wyrzucamy różne kolorowe kulki (wciskając lewy przycisk myszy), którymi musimy trafiać do innych kulek znajdujących się na planszy. Wyzwanie polega na tym, aby obok siebie znalazły się minimum trzy takie same kolory – wówczas kulki zostają usunięte z planszy a Ty zdobywasz punkty. Wydaje się to zadaniem prostym, jednak co jakiś czas na planszy ukazują się nowe kulki do zestrzelenia, dlatego nieumiejętne lub zbyt wolne celowanie w nie może spowodować, że ani się obejrzymy a kulki opanują całą planszę i w konsekwencji będziemy musieli zaczynać grę od nowa.

Sterowanie myszką pozwala nam na bardzo szybkie i precyzyjne trafianie kulkami dokładnie tam, gdzie zechcemy. Na planszy ponadto odnajdziemy kilka pomocnych w grze elementów – obok strzelającego kwiatka znajduje się grzybek, którego kapelusz zmienia kolor i podpowiada nam jakiej barwy będzie kulka która pojawi się w następnej kolejce. Dzięki temu będziemy mogli zaplanować każdy kolejny krok. Ponadto w lewym dolnym rogu znajdziemy tablicę z naszym dotychczasowym rezultatem, a jeżeli nie spodoba nam się podkład muzyczny dołączony do gry, będziemy mogli go wyłączyć za pomocą przycisku znajdującego się w prawym górnym roku ekranu. Osoby, które będą chciały rozpocząć grę od nowa mogą skorzystać z przysieku restart, znajdującego się w prawym dolnym rogu.

Grając w grę Jungle Bubble warto dokładnie przemyśleć każdy strzał – najlepiej trafiać kulki znajdujące się jak najwyżej, gdyż dzięki zlikwidowaniu ich możemy przy okazji pozbyć się tych, które znajdują się niżej i nie są połączone z innymi kulkami. Ponieważ kulek co jakiś czas przybywa, dlatego każdy strzał ma ogromne znaczenie.

Gry typu Jungle Bubble cieszą się wielką popularnością graczy na całym świecie. Jest to świetny pomysł na spędzenie wolnego czasu, dzięki któremu możemy poćwiczy nie tylko naszą zręczność, ale również zdolność planowania i przewidywania wydarzeń. Dlatego jeżeli chcesz spędzić przyjemnie czas podczas ciekawej rozgrywki, to Jungle Bubble z pewnością będzie idealnym rozwiązaniem. Zapraszamy do zabawy!