Jak grać?

Kulki Jungle Shooter to odmiana gry kulki oprawiona w fajną, ciekawą dla oka grafikę. Ponadto zawiera elementy fabuły co podnosi jej grywalność. Jungle Shooter Bubble to bardzo przyjemna gra, w którą gra wielu graczy. Zagraj i Ty..


Podstawowa zasada dla strzelanek z gier kulki to wyczyszczenie planszy. Czynimy to strzelając kulkami tak, żeby utworzyć grupy min. trzech kulek tego samego koloru. Żeby przejść dany poziom należy zebrać określoną na poziom liczbę owoców z danego rodzaju (zestrzelić określoną liczbę kulek z danego koloru). Między poziomami, zebranymi owocami karmimy zwierzątka. Nie są to jednak zwykłe zwierzątka, każde z nich wyposażone jest w specjalną, inną moc, którą możemy wykorzystać podczas gry. Na pierwszych poziomach mamy możliwość korzystać z mocy tylko dwóch z nich. Trzeci dostępny jest od 30 poziomu. Podczas rozgrywania poziomu po prawej stronie ładuje się moc która można wykorzystać używając umiejętności zwierzątek. Umiejętności te można wykorzystywać wielokrotnie posiadając jednak potrzebną energię. Warto z nich korzystać. Podczas rozgrywania poziomów zaczną pojawiać się nietoperze oraz ptaszyska. Musisz je zestrzelić owocem, kulką.

Gra bardzo wciągająca, zapewniająca godziny przyjemnej rozrywki. Sprawdź sam jak przyjemnie się gra w Jungle Shooter Bubble.