Jak grać?
Jeżeli szukasz dla siebie dobrej gry zręcznościowej, z którą będziesz mógł spędzić mnóstwo czasu na pobijaniu rekordów oraz ćwiczeniu swojej zręczności, wówczas warto skorzystać z naszej propozycji – Bubble Trouble. To zyskująca sobie coraz szersze grono fanów gra, która chociaż wydaje się na początku bardzo prosta, to jednak wymaga opanowania oraz dobrej koordynacji, żeby móc osiągnąć z nią najlepsze wyniki, daje przy tym mnóstwo satysfakcji.

W Bubble Trouble kieruje się diabełkiem, do którego zadań należy niszczenie pojawiających się na ekranie kulek, które skaczą od ściany do ściany. Główna postać wyposażona jest w strzały, dzięki którym może ona niszczyć kulki, które następnie rozpadają się na jeszcze mniejsze – je również należy zastrzelić. Zniszczenie wszystkich kulek powoduje przejście do następnej planszy. W miarę, jak będzie się je pokonywało, pojawiać będą się różnorodne przeszkody, a także większa liczba kulek, dzięki którym gra jest trudniejsza i trzeba skupić się bardziej na tym, aby pozbyć się wszystkich z nich. Później na ekranie gry pojawiają się też liczne bonusy, dzięki którym jest ona jeszcze bardziej wciągająca.

Trzeba jednak zawsze uważać, ponieważ jeśli kulka dotknie naszego głównego bohatera, wtedy tracimy życie i jeśli wszystkie z nich się wyczerpią, kończymy grę! Na dole planszy cały czas widać też, jak ucieka czas, zatem trzeba zmieścić się w wyznaczonym limicie oraz zdobyć przy tym jak największą liczbę punktów.

Bubble Trouble ma zarówno tryb gry dla jednego gracza, jak i dla dwóch graczy, zatem jeśli chcesz zmierzyć się z przeciwnikiem na swoim komputerze, nie ma żadnego problemu! Tutaj także im szybciej oraz dokładniej zastrzeli się kulki, tym lepiej, punkty liczone są oddzielnie dla obu graczy, zatem wygrywa ten, który ma ich więcej.

Sterowanie w Bubble Trouble jest bardzo proste. W przypadku gry jednym diabełkiem poruszamy nim strzałkami na klawiaturze w lewo i w prawo, a strzelamy spacją. Jeśli gra się z drugą osobą, wtedy jej klawiszami są X w lewo oraz C w prawo, a strzela się przyciskiem W.

Zapraszamy do grania i życzymy dobrej zabawy!