Jak grać?
Bubble Pandy to kolejna odmiana niezwykle popularnych gier opartych na zbijaniu kulek tego samego koloru. Jeżeli lubisz tego typu gry to z pewnością Bubble Pandy przypadnie Ci do gustu i dzięki niej będziesz mógł spędzić wiele godzin nie mogąc oderwać się od komputera.

Gra Bubble Pandy oferuje wszystkim graczom doskonałą zabawę i przyjemną dla oka grafikę. Miłośników tego typu gier zaskoczy dość oryginalnym podejściem do tematu – tutaj bowiem nie mierzymy się z szeregiem kulek co jakiś czas obniżających się, lecz strzelamy do kulek umieszczonych na środku planszy, obracających się po każdym naszym celnym trafieniu. Co jakiś czas dołączają do nich kolejne kulki co utrudnia zadanie, gdyż za wszelką cenę nie możemy pozwolić, aby kulki rozbudowały się tak bardzo, by dotknęły ścian planszy. Jeżeli tak się stanie, wówczas rozgrywkę zaczynamy od początku.

Do różnokolorowych kulek umieszczonych na środku planszy strzelamy z armatki umieszczonej u jej dołu – kolor aktualnie wystrzeliwanej kulki jest widoczny na armatce, pod nim możemy zauważyć nieco mniejszy – to kolor kulki którą będziemy strzelać podczas kolejnego ruchu. Musimy tak nimi strzelać, aby obok siebie znalazły się co najmniej trzy kulki tego samego koloru co sprawi, że znikną a nam bliżej będzie do pokonania jednego z etapów. Usunięcie wszystkich kolorowych kulek przenosi nas na kolejny poziom. W grze Bubble Pandy mamy dwanaście różnych poziomów, oczywiście im wyższy, tym plansze stają się mniejsze i trafianie kulkami w taki sposób aby nie dotknęły ścian planszy staje się zadaniem niezwykle trudnym.

W grze Bubble Pandy sterujemy myszką – to nią celujemy kulkami, a naciskając lewy przycisk myszy możemy wystrzelić kulkę w zaplanowane miejsce. U dołu ekranu, po lewej stronie mamy podane informacje na temat zdobytych punktów, a także poziomu na którym obecnie się znajdujemy. W prawym górnym roku znajduje się przycisk umożliwiający wyciszenie dźwięków, zaś po tej samej stronie u dołu – przycisk restart umożliwiający ponowne rozpoczęcie gry. Jednak najważniejsze informacje zawiera lewa strona planszy, na której umieszczone są zielone światełka. Za każdym rzutem, podczas którego nie udało nam się usunąć co najmniej trzech kulek tego samego koloru, ich kolor zmienia się na czerwony. W momencie, gdy wszystkie staną się czerwone, do znajdujących się na planszy kulek dodawane są kolejne, co oczywiście utrudnia rozgrywkę i sprawia, że bardzo łatwo możemy dotknąć kulkami ścian planszy. Dużym atutem gry Bubble Pandy jest z pewnością to, że każdą rozgrywkę zaczynamy od ostatnio ukończonego poziomu, bez konieczności pokonywania wszystkich plansz od nowa.

Gra Bubble Pandy zapewnia doskonałą rozrywkę bez względu na wiek, dlatego jeżeli tylko chcesz spędzić czas podczas wciągającej i ciekawej rozrywki to Bubble Pandy z pewnością będzie znakomitym wyborem.